MILOUSIO to milutka marka, powołana do istnienia przez 3 siostry, które pragną pomóc sobie i Tobie w świadomej pielęgnacji włosów. Na własnej skórze głowy przekonałyśmy się, że nie tak łatwo jest zapanować nad czupryną. Istnieje tak wiele różnych technik pielęgnacyjnych, że czasami od ich nadmiaru można się zaplątać. Obserwując rynek, a także wsłuchując się w Wasze potrzeby, przychodzimy do Ciebie z naszymi 100% jedwabnymi produktami, które tworzymy i testujemy na sobie. Zanim trafią do Twojego użytku, muszą spełnić nasze wygórowane kryteria.

W MILOUSIO chcemy dzielić się z Wami nie tylko produktami najwyższej jakości, ale tworzymy i działamy również w myśl idei zero waste. Nasze produkty powstają z naturalnych tkanin i szyjemy je ręcznie w Polsce.

Zachęcamy Cię do śledzenia naszych portali społecznościowych, gdzie – krok po kroku – rozplątujemy informację na temat świadomej pielęgnacji włosów. Obserwuj nas na Instagramie, Facebooku a nawet TikToku, a jeśli jesteś o włos od napisania do nas, to nie wstydź się! Uwielbiamy rozmawiać o włosach!